Krajowy Rejestr Placów Zabaw

Od początku działalności Krajowy Rejestr Placów Zabaw (KRPZ) koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, mających na celu szeroko pojętą poprawę bezpieczeństwa na placach zabaw i siłowniach zewnętrznych. Dostarczamy usługi związane bezpośrednio z poprawą bezpieczeństwa, takie jak np. przeglądy okresowe, jak również usługi z zakresu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, zapewniające właścicielom i administratorom tego typu obiektów bezpieczeństwo pod kątem spoczywających na nich wymagań formalno-prawnych.

W naszej ofercie można znaleźć usługi związane z projektowaniem placów zabaw i siłowni zewnętrznych, audytami powykonawczymi i wykonawczymi, kontrolami i przeglądami okresowymi tj. przegląd Regularny, Funkcjonalny, Podstawowy (Przegląd Roczny) i 5-letni.  Jednak podstawowym produktem oferowanym naszym Klientom jest Elektroniczna Książka Placu Zabaw oraz Elektroniczna Książka Siłowni Zewnętrznych. Są to nowoczesne narzędzia, które w znaczący sposób ułatwiają administrowanie placem zabaw czy też siłownią zewnętrzną. Zarówno Elektroniczna Książka Placu Zabaw jak i Elektroniczna Książka Siłowni Zewnętrznych usprawnia zarządzenie dokumentacją, zapewniając 100-procentową zgodność z wymaganiami formalno-prawnymi, wynikającymi z prawa budowlanego i Norm PN‑EN 1176, PN‑EN 16630.

Oferowane przez Krajowy Rejestr Placów Zabaw usługi cechuje najwyższa jakość i rzetelność. Dzięki Elektronicznej Książce Placu Zabaw i Siłowni Zewnętrznych dokumentacja jest uporządkowana, a zawarte w niej informacje są niezwykle proste do przeglądania. Raporty z przeglądów wykonywane przez Akredytowanych Inspektorów Krajowego Rejestru Placów Zabaw charakteryzuje wysoka szczegółowość, przejrzystość oraz najwyższa rzetelność.

Współpracując z Krajowym Rejestrem Placów Zabaw, nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, oszczędzając czas i zyskując przy tym pewność, że prowadzona dokumentacja spełnia wszelkie wymagania formalno-prawne.