Informacja handlowa

Jeśli jesteś zarządcą, administratorem lub właścicielem placu/placów zabaw, nasze oprogramowanie przeznaczone jest dla Ciebie.  Wielofunkcyjność systemu oraz jego mobilność ułatwią administrowanie, zarządzanie i kontrolowanie placu/placów zabaw, minimalizując Twoją pracę w tym zakresie.  Masz także możliwość skorzystania z 14-dniowego okresu testowego, który pozwoli Ci poznać system w wersji testowej bez żadnych zobowiązań.

Masz dość tracenia czasu na ich poszukiwanie dokumentów? Jeśli musisz pamiętać o wielu rzeczach, a Twój kalendarz jest zapełniony zadaniami, nasz system jest przeznaczony zdecydowanie dla Ciebie. Pozwoli Ci utrzymać wszystkie dane dotyczące placu/placów zabaw w jednym, bezpiecznym miejscu, a jedyne, o czym będziesz musiał teraz pamiętać, to regularne sprawdzanie swojej skrzynki pocztowej. Przeniesienie dokumentów z tradycyjnego segregatora do Elektronicznej Książki Placu Zabaw pozwoli ponadto zweryfikować kompletność prowadzonej przez Ciebie dokumentacji - system "poinformuje Cię", jeśli w Twojej Książce Placu Zabaw brakuje jakiegoś dokumentu i "poprosi" o jego uzupełnienie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że dokumentacja placu zabaw jest w pełni kompletna.
Jeśli jesteś tradycjonalistą, pamiętaj jednak, że prowadzenie Książki Placu Zabaw w formie elektronicznej nie wyklucza przechowywania jej kopii w formie wydruku w segregatorze, a wdrożenie oprogramowania nie powoduje, że dokumentacja "papierowa", którą prowadziłeś dotychczas, jest niewłaściwa i niepotrzebna. Elektroniczna Książka Placu Zabaw stanowiła będzie jej kontynuację, oferując dodatkowo wiele przydatnych funkcji, których zadaniem jest pomóc administratorowi placu zabaw w zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa obiektu.

Potrzebujesz profesjonalnej porady w wyborze usługi? Zastanawiasz się, który pakiet będzie najlepszy dla Ciebie? A może masz firmę wykonującą przeglądy okresowe? Sprawdź aktualną Ofertę KRPZ. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami pod adresem lub telefonem podanym w Kontakcie.